O nás

Spoločnosť RID s.r.o.


Spoločnosť RID s.r.o. bola založená v roku 2006 a zaoberá sa obchodnou a výrobnou činnosťou.

V súčasnosti vyrábame bezlepkový produkt pod obchodným názvom Balila. Viac informácií o tomto produkte nájdete na našej stránke www.balila.eu.

Naším cieľom je rozšíriť výrobu potravín na báze kukurice a zároveň rozšíriť trh na celú Európsku úniu i mimo nej, najmä do krajín ako Česko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko, Rakúsko, Švédsko, Veľká Británia, Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Rumunsko i Rusko. Preto hľadáme obchodných partnerov, s ktorými by sme mohli našu víziu spoločne naplniť.

Čo Vám ponúkame?

Naša spoločnosť má bohaté a dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby kukuričných trubičiek plnených rôznymi druhmi krémov aj ďalších cukroviniek. Naše kukuričné trubičky značky BALILA sú zárukou kvality a spĺňajú požiadavky zdravej výživy bez umelých prídavných látok. V našej výrobnej hale v Rozhanovciach denne pracujeme na tom, aby sme spotrebiteľovi priniesli kvalitný zdravý produkt predovšetkým na báze prírodných komponentov.

BALILA = Kukuričná trubička plnená lahodným krémom, ktorá je dokonalou kombináciou zážitku chute a zdravej stravy.

Zdravý životný štýl nezakazuje sladkosti. Len odporúča také, ktoré okrem uspokojenia chuťových pohárikov pozitívne vplývajú aj na zdravie organizmu. Takými sú napríklad maškrty vyrobené z kukurice. Kukurica patrí medzi najzdravšie potraviny, ktoré by ste si mali vo svojom jedálničku dopriať. Obsahuje totiž mnohé vitamíny, minerálne látky, stopové prvky, vlákninu a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravie organizmu. V žltých zrnkách sa ukrývajú najmä vitamíny skupiny B, ktoré pozitívne vplývajú na činnosť mozgu a nervov, pomáhajú predchádzať stresu a prispievajú k dobrej kvalite vlasov a pokožky. Okrem toho v kukurici nájdete aj karotén, vitamíny C a E, železo, zinok, horčík, draslík, fosfor, vápnik a množstvo pektínov, ktoré podporujú tráviace procesy a pomáhajú udržiavať zdravé a čisté črevá. Dostali ste na kukuricu chuť? Tak neváhajte a ochutnajte nové chrumkavé kukuričné trubičky Balila plnené chutným krémom, ktoré sú vyrobené na Slovensku, bez syntetických a konzervačných látok. Tým že neobsahujú pšeničnú múku, sú vhodné aj pre celiatikov. Vybrať si môžete zo 7 príchutí – kakao, mlieko, jahoda, tiramisu, oriešok, kokos a pistácia. Ktoré ste si zamilovali vy? Vyskúšajte všetkých 7 druhov a pošlite nám Váš názor.

Keďže vieme, že jedna nikdy nie je dosť!!!, dali sme Vám do balenia dva kusy, prvý Vás okúzli svojou chuťou a druhý Vám iba dodá istotu, že je to naozaj tak...

 

Prečo Vám ponúkame práve kukuricu?

Okrem dôvodov uvedených vyššie má kukurica mnoho ďalších pozitívnych účinkov. Je vhodná a prospešná ako pre dospelých tak aj pre deti a nemala by chýbať v jedálničku žiadneho človeka. Kukurica posilňuje intelekt, rozvíja fantáziu a kreativitu a zvyšuje schopnosť sústrediť sa. Kukuričné trubičky BALILA sú skvelou voľbou na desiatu pre Vaše deti do školy alebo vhodný “snack“ pre Vás do práce. Okrem toho, že to Vaše deti vďaka vynikajúcej chuti trubičiek dobre ocenia, blahodárne prispejete aj k ich zdravu a vývoju. Lahodnej kombinácii nadýchanej kukuričnej trubičky a chutného krému neodolá žiadne dieťa, dokonca ani rodič. Kukurica je považovaná za jednu z najzdravších obilnín, preto ju doprajte aj svojim ratolestiam.


Kukurica obsahuje sušinu, v ktorej sa nachádzajú proteíny, uhľohydráty, vláknina, minerálne látky, stopové prvky a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravie organizmu. Má dokonca viac bielkovín ako iná čerstvá zelenina. Kukurica znižuje hladinu cholesterolu, podporuje trávenie, a kladne vplýva aj na funkciu srdca, tým znižuje riziko infarktu. Bohatý obsah vitamínov zabezpečuje veľké množstvo pozitívnych účinkov. Dôležité je najmä široké spektrum vitamínov skupiny B, ktoré má blahodarné účinky na mozog a nervy, vplýva na dobrú náladu, a vďaka ktorému máme zdravé a silné vlasy a peknú pleť. Ďalej kukurica v žltých zrnkách ukrýva karotén, vitamín C a E, železo, zinok, horčík, draslík, fosfor, vápnik a množstvo pektínov, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé a čisté črevá. Jej zloženie pomáha detoxikovať organizmus.

Kukurica rozhodne patrí medzi najzdravšie potraviny, ktoré by ste si mali dopriať vo svojom jedálničku.

Naša spoločnosť Vám ponúka bezlepkový produkt pod obchodným názvom Balila, ktorý je vhodný aj pre ľudí s celiakiou. Obsahuje potrebné minerály akými sú železo, horčík, zinok, mangán a selén, ktoré sú potrebné pre správnu krvotvorbu, bunkové okysličovanie a správnu hladinu hormónov. Okrem toho, kukuričný cukor obsahuje mnoho vlákien, proteínov a suchých mastných kyselín.