O nás

Kukuričné trubičky BalilaSpoločnosť RiD s.r.o.

Spoločnosť RiD s.r.o. bola založená v roku 2007 a zaoberá sa obchodnou a výrobnou činnosťou.

V súčasnosti vyrábame bezlepkové produkty pod obchodným názvom Balila.

Kukuričná trubička BALILA = trubička plnená lahodným krémom, ktorá je dokonalou kombináciou zážitku chute a zdravej stravy.

Čo Vám ponúkame?

Naša spoločnosť má bohaté a dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby kukuričných extrudovaných výrobkov - trubičiek plnených rôznymi druhmi krémov ako aj iných chutných extrudovaných výrobkov. Naše výrobky, vyrábané pod značkou Balila sú zárukou kvality a spĺňajú požiadavky zdravej výživy bez umelých prídavných látok. Intenzívne pracujeme na tom, aby sme spotrebiteľovi priniesli kvalitný zdravý produkt predovšetkým na báze prírodných komponentov.

Kukuričné trubičky BALILA sú skvelou voľbou na desiatu pre Vaše deti do školy alebo vhodný “snack“ pre Vás do práce. Okrem toho, že to Vaše deti vďaka vynikajúcej chuti trubičiek dobre ocenia, blahodárne prispejete aj k ich zdraviu a vývoju. Lahodnej kombinácii nadýchanej kukuričnej trubičky a chutného krému neodolá žiadne dieťa, dokonca ani rodič. Kukurica je považovaná za jednu z najzdravších obilnín, preto ju doprajte aj svojim ratolestiam.

Dostali ste na kukuricu chuť? Tak neváhajte a ochutnajte nové chrumkavé kukuričné trubičky Balila plnené chutným krémom, ktoré sú vyrobené na Slovensku, bez syntetických a konzervačných látok. Tým že neobsahujú pšeničnú múku, sú vhodné aj pre celiatikov. Vybrať si môžete zo 7 príchutí – kakao, mlieko, jahoda, tiramisu, oriešok, kokos a pistácia.

Keďže vieme, že jedna nikdy nie je dosť!!!, dali sme Vám do balenia dva kusy, prvý Vás okúzli svojou chuťou a druhý Vám iba dodá istotu, že je to naozaj tak...

Kukuričné trubičky BalilaPrečo Vám ponúkame práve kukuricu?

Zdravý životný štýl nezakazuje sladkosti. Len odporúča také, ktoré okrem uspokojenia chuťových pohárikov pozitívne vplývajú aj na zdravie organizmu. Takými sú napríklad maškrty vyrobené z kukurice.

Kukurica patrí medzi najzdravšie potraviny, ktoré by ste si mali vo svojom jedálničku dopriať.

Obsahuje totiž mnohé vitamíny, minerálne látky, stopové prvky, proteíny, uhľohydráty, vlákninu a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravie organizmu. Kukurica posilňuje intelekt, rozvíja fantáziu a kreativitu a zvyšuje schopnosť sústrediť sa. Kukurica znižuje hladinu cholesterolu, podporuje trávenie, a kladne vplýva aj na funkciu srdca, tým znižuje riziko infarktu.

V žltých zrnkách sa ukrývajú najmä vitamíny skupiny B, ktoré pozitívne vplývajú na činnosť mozgu a nervov, pomáhajú predchádzať stresu a prispievajú k dobrej kvalite vlasov a pokožky. Okrem toho v kukurici nájdete aj karotén, vitamíny C a E, železo, zinok, horčík, draslík, fosfor, vápnik a množstvo pektínov, ktoré podporujú tráviace procesy a pomáhajú udržiavať zdravé a čisté črevá. Jej zloženie pomáha detoxikovať organizmus.

Naša spoločnosť Vám ponúka bezlepkový produkt pod obchodným názvom Balila, ktorý je vhodný aj pre ľudí s celiakiou. Obsahuje potrebné minerály akými sú železo, horčík, zinok, mangán a selén, ktoré sú potrebné pre správnu krvotvorbu, bunkové okysličovanie a správnu hladinu hormónov. Okrem toho, kukuričný cukor obsahuje mnoho vlákien, proteínov a suchých mastných kyselín.

Anketa

Ktorá z príchutí kukuričných trubičiek Balila je Vaša najobľúbenejšia?

Kliknite a hlasujte!